XStosujemy pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu, automatycznie wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. więcej informacjiTa strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. więcej informacji

Das Appartement

Das Appartement

14-133 Stare Jabłonki
Numer obiektu: 100446
Bild vergrößern
Cena:
od 75,00 €
za noc
niezoobowiązująco zapytać
-4 osoby -0 m²-2 pokoje
Cena:
od 75,00 €
za noc
niezoobowiązująco zapytać
-4 osoby -0 m²-2 pokoje
 

Krótki opis

Nasz pensjonat na Mazurach-to oczywiście wygodne pokoje i wyśmienite jedzenie, ale także wiele rożnorodnych regionalnych mazurskich atrakcji!!

Numer obiektu: 100446
napisać opinię

napisać opinię (0)

Państwo gościli w tej kwaterze?
Opis lokalizacji
Opis lokalizacji
14-133
Stare Jabłonki
 

  Nasza aktywna agroturystyka ma bardzo korzystne położenie geograficzne, co wraz z zaangażowaniem gospodarzy stwarza wiele różnorodnych możliwości aktywnego wypoczynku. Mamy czas ,chęci i niezbędne wyposażenie (9 osobowy VW bus), aby w rożnorodny sposób pokazać Panstwu mazurską przyrodę i historię. Każdy z niżej przezentowanych działów jest oddzielnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu.

  Wyposażenie
  Wyposażenie
  Rodzaj i ilość łóżek

   Apartament: 2 pokoje (kominkowy i wschodni), mała kuchnia, łazienka. Poza sezonem pokoje są rozdzielone.

   Część zewnętrzna

   Goście mają do dyspozycji salę biesiadną z dwiema łazienkami, gdzie przy nastrojowej muzyce można jadać, oglądać TV, grać w gry planszowe. To tutaj odbywają się spotkania z witrażystą i pokazy szydełkowania. Ponadto do dyspozycji mają Państwo hamaki, piłkarzyki, szachy, huśtawki dla dzieci, brodzik basen, piaskownica i wszelkiego rodzaju zabawki!

   Informacje ogólne

   Poza różnymi formami aktywnego spędzenia wolnego czasu, naszym Gościom oferujemy także ciszę i spokój, pozwalające regenerować siły w bliskim kontakcie z naturą. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i aktywnego spędzenia urlopu na Mazurach Zachodnich, w miejscowości Stare Jabłonki. Spływy kajakowe - biorąc pod uwagę umiejętności i sugestie Gości, organizujemy wycieczki kajakiem i kanoe o zróżnicowanym stopniu trudności. Kanał Ostródzko-Elbląski - ewenement w światowej skali, ze względu na unikalne urządzenia hydrotechniczne - największa atrakcja Mazur Zachodnich. Ogranizujemy spływy kajakowe po najciekawszych odcinkach kanału. Spływ rzeką Pasłęką przez rezerwat bobrów. Organizujemy rejsy wypożyczonym jachtem (ze sternikiem), wyprawy na ryby, wycieczki rowerowe. Organizujemy różnorodne imprezy do 36 osób (spotkania rodzinne, towarzyskie, integracyjne, ogniska, grille, kuligi) Tworzenie witraży i szydełkowanie (cykliczne pokazy i warsztaty z możliwością zakupu)

   Informacje o cenach

   Informacje o cenach

   Wszystkie ceny noclegu odnoszą się do całej kwatery.

   Okres sezonuNazwa sezonuCena/NocMin. pobyt
   Okres sezonu30.04.2019 - 25.09.2019Nazwa sezonuCena/Noc52,00 €Min. pobyt1 noc

   Dodatkowe informacje o cenach
   Naszym Gościom oferujemy następujące rabaty: » Pobyt dwutygodniowy - 5% (od 13 noclegów) » Dzieci 0-3 lat - pobyt bezpłatnie » Dzieci 3-7 lat - pobyt 50% ceny » Pobyt 1 osoby w pokoju 70% ceny » W cenie pokoju ujęte są koszty prądu, wody, parkingu, śmieci, sprzątania, dostępu do rowerów i kajaków.
   Obliczenie ceny

   Obliczenie ceny

   Okres jest wolny
   Formularz zapytania
   Proszę wypełnić formularz wpisując w pola obowiązkowe nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Państwa zapytanie w formie e-mailowejl zostanie przesłane automatycznie do własciciela obiektu.
   Kalendarz rezerwacji
   Kalendarz rezerwacji
   Proszę wybrać dzień przyjazdu poprzez kliknięcie na życzony dzień w kalendarzu. Proszę zwrócić uwagę na wybrane przez wynajemcę możliwe dni przyjazdu i czy kwatera jest w życzonym okresie wolna (spójrz na legendę pod kalendarzem).

   Po kliknięciu zaproponujemy Państwu dni, w których jest możliwy odjazd. Przez kliknięcie na datę wybiorą Państwo dzień odjazdu.

   Po wybraniu okresu mają Państwo możliwość wyliczyć cenę noclegów.
    
   Wpisy rezerwacji w kalendarz terminów:
   Zameldować nieaktualny kalendarz rezerwacji
   Inne kwatery wypoczynkowe w tym samym budynku
   Inne kwatery wypoczynkowe w tym samym budynku
   Pension in Stare Jabłonki
   Pension in Stare Jabłonki  - Stare Jabłonki
   Ostatnio oglądane kwatery wakacyjne

   Ogłoszenie zameldować

   Proszę tutaj kliknąć żeby ogłoszenie kwestionować.
   Zadzwonić do wynajemcy